| Ražotāja daļas numurs : | 658GFS 000500 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Belden |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | MULTI-PAIR 18COND 18/22AWG 500' |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 658GFS 000500 |
|---|---|
| Ražotājs | Belden |
| Apraksts | MULTI-PAIR 18COND 18/22AWG 500' |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Wire Gauge | 18 AWG, 22 AWG |
| spriegums | 300 V |
| Izmantošana | - |
| Aizsardzības veids | Foil |
| Shield Materiāls | Aluminum |
| Vairoga pārklājums | 100% |
| Sērija | - |
| Vērtējumi | UL Style CMR |
| Iesaiņojums | Spool |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 75°C |
| Diriģentu skaits | 18 (6 Twisted Pairs + 6) |
| Garums | 500.0 (152.4m) |
| Jakas krāsa | - |
| Jaka (izolācija) Biezums | - |
| Jaka (Izolācija) Materiāls | - |
| Jaka (izolācija) diametrs | 0.456" (11.58mm) |
| Iespējas | Rip Cord |
| Diriģents | 7/26; 7/30 |
| Dzīslu materiāls | Copper, Bare |
| Dzīslas izolācija | Low Smoke Poly-Vinyl Chloride (LSPVC) |
| Kabeļa tips | Multi-Pair |
| Pamatprodukta numurs | 658GFS |








CABLE 18CON 18/22AWG SHD 1000'

MULTI-PAIR 18COND 18/22AWG 1000'

SWITCH TOGGLE 3PDT 10A 250V

MULTI-PAIR 16COND 18/22AWG 1000'

MULTI-PAIR 16COND 18/22AWG 1000'

MULTI-PAIR 16COND 18/22AWG 500'

MULTI-PAIR 16COND 18/22AWG 1000'

SWITCH TOGGLE 3PDT 10A 250V
EZ PANEL CLAMP-ON (UNIV) KIT

MULTI-PAIR 16COND 18/22AWG 1000'